Lista prezentów i pakowanie

Jak tam wasze przygotowywania do świąt? U na zaczęły się dzisiaj - pakowaniem prezentów. W tym roku obchodzimy wyjątkowe święta, bo
pierwsze razem jako para narzeczonych. Najpierw spędzamy je z moją rodziną, a potem Kuby. Duże święta, oznacza dużo prezentów. Po wyliczeniu wyszło 28 osób do obdarowania. Stosy siatek, które musieliśmy przemieć w pudła prezentów. Niestety nie starczyło czasu na wymyślne pakowanie, więc postanowiliśmy, że opakujemy je w kolorowy papier, ale za to dokładnie.


Najważniejsza jest lista. Dla kogo, co, czy już kupione i czy spakowane. Przy takiej ilości ta lista była niezbędna.Nawet nasz kotek zasłużył na trochę luksusu :)
Skoro opakowania nie będą nadzwyczajne, to może karneciki? Znalazłam kilka gotowych, ale akurat dziś drukarka odmówiła mi współpracy, więc zrobiłam 28 ręcznie robionych karnecików :) Zabawa była, ale jaka satysfakcja :)
Efekty pokażę wam, kiedy już umieszczę wszystkie pod choinką, a teraz... czas ubrać choinkę :)

A dla tych, którzy jeszcze nie spakowali prezentów, a chcą dołączyć ozdobne karneciki kilka propozycji : ( po naciśnięciu otwierają się duże, gotowe do druku lub przerysowania rysunki)
3 komentarze:

  1. ho, ho, ho.... ile tego;) Też dziś pakowałam i wyszło tego sporo, bo mam dużą rodzinkę!!!:) Wesołych świąt kochana dla Was;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ojej...faktycznie góóóóra prezentów do rozdania! A jaka radocha będzie dla wszystkich przy odpakowywaniu :)))) Ja też za chwilę jeszcze pędzę pakować :) Ale przynajmniej choinka już stoi ubrana :) Pozdrawiam ciepło :)

    OdpowiedzUsuń
  3. :) nasz psina też zawsze coś znajduje pod choinką :) pozdrawiam świątecznie :)

    OdpowiedzUsuń