Halloween

Zaraz przychodzą do nas znajomi, więc kilka ostatnich, wolnych minutek chcę poświęcić tutaj :). Jak wasze przygotowania do dzisiejszego dnia? U nas pełno pracy i pomysłów

Kilka pomysłów należy do nas ale kilka też nie. Za to każde z nich możecie wykonać sami w domu :) Może jeszcze zdążycie :)
 Powyżej zmywalną farbą dla dzieci uplamiliśmy biały ręcznik, by wyglądał tak jakby ubrudził go ktoś krwią. Obok jest "krwawiąca" świeca. Oto jak ją przygotować:
1. Naszykować białą i czerwoną świecę oraz zapałki.
2. Zapalić czerwoną świecę i skapywać wosk na białą.
3. Zapalić białą świecę.

 Powyżej czarna zastawa z czerwona serwetką w sztucznych zębach oraz lampki świąteczne w niepotrzebnych opakowaniach po płynie do podłóg. 
 Teraz trochę jedzenia. Po lewej surowe warzywa, a w małej dyni sos śmietanowo -czosnkowy, a po prawej gotowane jajka ( białka a w środku mus żółtko i papryka). Natomiast poniżej w wyciętej dyni umieszczona jest miska, do której następnie wsypany lód oraz włożone napoje. Impreza będzie dla osób pełnoletnich, a konkretnie 3 par, więc sądzę, że ozdoby będą pasowały :) 
Szkoda co prawda, że nie mamy żadnych dzieciaków, ale wszystko przed nami, poza tym może jeszcze jakieś przyjdą do cukierki :) A jak u was wygląda Halloween :)?

5 komentarzy:

 1. Ja nie obchodzę Halloween, aczkolwiek nie mam nic przeciwko. Udanej zabawy:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale u Ciebie pięknie... Bardzo Mi się podoba;) Wszystko tak pomysłowo wykonane;) Te jajka super pomysł;) Jestem pewna, że była super zabawa;) ściskam

  OdpowiedzUsuń
 3. Widać organizacja i odpowiednia oprawa Waszej imprezy udała się znakomicie!!! :) Atmosfera pewnie też była straaaasznie fajna ;))) U mnie ten wieczór minął spokojnie :) Pozdrowionka :)

  OdpowiedzUsuń